Ripsmetehnik Brenda

Ripsmetehnik Brenda liitus meiega osalise aprillis 2021, ripsmepikenduste paigalduse õppis ta 2016 aastal ning 2018 täiendas oskusi volüümripsmetega. Mõnda aega töötas Brenda ripsmetehnikuna Austraalias ning on nüüd taas klientuuri Eestis kogumas.

Pakutavad teenused: Klassikaliste ja volüümripsmete hooldused, paigaldused. Varsti lisanduvad kulmuhooldused

Läbitud erialased koolitused:

  • 07.2016 Klassikaliste ripsmete paigaldus ja hooldus, koolitaja Sandra Volkov
  • 10.2018 Volüümripsmete paigaldus ja hooldus, koolitaja Sandra Volkov

Austraalias elades tundsin, et sooviksin hakata seda teenust pakkuma, sest nõudlus selle järgi oli suur. Sõitsin Austraaliast Eestisse koolitusi tegema ja hakkasin seda tööd väga nautima. Mulle meeldib ripsmetehniku töö juures see, et saan paljude huvitavate inimestega tutvuda ja parima tunde annab see, kui kliendid minu tehtud tööga rahule jäävad.

Mis on Sinu lemmik ilutoode? Lemmik ilutooteid on mul palju. Ühte lemmikut on väga raske välja tuua, sest mulle meeldib tihti uusi asju proovida ja katsetada. Väga meeldivad erinevad näohooldus tooted. Repechage’i ja Sesderma tooted on väga meeldinud. Ühe lemmikuna võin veel kindlasti välja tuua Mac face and body jumestuskreemi, sest seda läheb mul juba mitmes pudel. Jätab ilusa ja loomuliku tulemuse.

Milline on Sinu lemmik iluprotseduur? Minu lemmikuteks on kindlasti erinevad näohooldused. Kosmeetik Liisa on imeline!

Millega tegeled peale tööd? Peale tööd meeldib mulle väga värskes õhus jalutamas käia. Samuti veedan ma palju aega oma armsa tütre ja perega. Armastan väga reisimas käia ja uusi ning huvitavaid söögikohti külastada.

Mis on Sinu lemmik raamat? The Secret

Milline lause Sind motiveerib? Allow new beginnings to happen. Let go of what’s holding you back. Flow and let life unfold.

Tagasiside

Jäin tulemusega väga rahule ja ka teenindusega! Väga magus uni oli, aitäh! Külastan Teie salongi kindlasti veel!  -Jane-
 

“Jäin väga rahule ja kindlasti külastan veel!” -Kristiina-

“Brenda on väga meeldiv ja sõbralik ripsmetehnik, teeb väga ilusad ripsmed ja olen nendega väga rahul, seepärast jätkangi tema juures käimist.”  -Mariliis-

Pildid

Ripsmepikenduste hinnakiri
Paigaldus
35
Kuni 2h
Hooldus 3-4 nädalat
30
Kuni 1h 45min
Hooldus kuni 3ndl
25
Kuni 1h 30min
Eemaldus
10
Kuni 30min