Ripsmetehnik Ketlyn

Ripsmetehnik Ketlyn liitus meiega novembris, 2018, esialgu sooviga teha ära kosmeetikuks õppimisel vajaminev praktika. Ajaga selgus, et ripsmete töö on Ketlynile südamelähedasem ja sealt edasi on ta spetsialiseerunud just klassikalistele ripsmetele ja kulmuhooldustele. Alates juuni 2021 on Ketlyn dekreedis.

Pakutavad teenused: Klassikaliste ja 2D volüümripsmete hooldused, paigaldused, kulmuhooldused, Lash Lift.

Läbitud erialased koolitused:

  • 2010  GlamLashes klassikaliste ripsmepikenduste koolitus
  • 2018 Ruthie Belle Lash Lift Superboost 
  • 2018 RichBrows 3D Eyebrow Design
  • 2019 Ruthie Belle Volume Class Masterclass
  • 2019 SHE Eyelashes Perfect 2D Volume
  • 2019 SHE Team Eyebrow Modeling hennaga

Millal õppisid seda eriala, millel hetkel tegutsed ja kus?

2010 aastal viimases gümnaasiumi klassis tuli äkkidee, et minust saab ripsmetehnik, olles ise juba sel ajal pikalt ripsmepikenduste kandja. Läbisin klassikaliste ripsmete koolituse ja asusin ka koheselt kodus tööle. Üks hetk avastasin, et mul pole sellise töö jaoks järjepidevust ning tookord sinna see asi jäigi. Nüüd 2 aastat tagasi leidsid ripsmed taas mu juurde tee ja lausa naudin seda tööd. Ju siis oli vale aeg, mitte vale amet.

Millised on Sinu lemmik ilutoode?

Vaieldamatuks lemmikuks on saanud Olaplex tooted, ilma milleta ma enda blonde juukseid ette ei kujutaks. Ja teine lemmik on juba terve elu Nivea ihupiim. 

Mis on lemmik iluprotseduur?

Mu lemmikumaks iluprotseduuriks on saanud pediküür meie imelise Liina käe all ja peale seda kohe küünetehnik Kristina juurde, kelles kunagi pettuma ei pea. Hindan töös alati kiirust ja täpsust, mida nemad mõlemad pakuvad. Lisaks meie Käti, kelle meik on alati on point, teda ma ei vahetaks samuti kellegi teise vastu. Ma olen piisavalt mugav inimene, olen leidnud oma salongist oma dreamteami!

Millega tegeled tööväliselt, mis on hobid?

Minu 7-aastane tütar on kindlasti üks suurimaid tegevusi töövälisel ajal. Natuke olen ka koristamise ja kodus mööbeldamise “maniakk”. Kolmandaks võin välja tuua kindlasti oma sõbrad, kelleta lihtsalt ei oskakski olla.

Mis on sinu lemmikraamat?

Olen elus kokku lugenud kahjuks ainult üksikud raamatud, hetkel saan siis kirja panna vaid Liis Velskeri raamatu «Teekond iseendani».

Milline lause sind motiveerib/ kõnetab?

“Little by little, day by day, what is meant for you will find its way.”

Tagasiside

 

Alati 100% rahul Ketlyni tööga! – Doris –

Pildid