Blondide juuste ABC

Kui Sinu unistus või praegune reaalsus on kaunis külm blond oma juustes, siis on see artikkel Sinu jaoks!

Siit leiad vastused küsimustele:
Kuidas saavutame külma blondi?

Kuidas hoida külma blondi tooni ja juuksed tervena?

Hetkel on moes blondide juuste erinevad variatsioonid, kuid peamiselt just külmad blondid toonid. Enamasti on üheks osaks heleda juukse töötlemisel blondeerimine.

Blondeerimistöid broneeritakse meie salongis rohkem, kui ühtegi teist juuksuriteenust. Ilusa blondi tulemuse saavutamine on juuksurile enamasti väljakutse, kuid lisaks sellele on blondi juukse hooldamine ka kliendi jaoks kulukam ning aeganõudvam.

Kuidas saavutame külma blondi?

Enamasti teostame juustele blondeerimise ja seejärel toonimise. Blondeerimisega saavutame heledusastme ja toonimisega saavutame selle astme külma varjundi. Kui naturaalne juus on piisavalt hele, teeme põhja värvimise värviga. On oluline teada, et tumedat juust ei pruugi esimese juuksurikülastusega saada külmaks blondiks, sest vajalik oleks mitu korda blondeerida ja isegi Olaplexi kasutades ei pruugi me saada juust piisavalt kaitsta. Tumeda juukse helestamisel teostame esimesel külastusel enamasti blondeerimise + toonimise (kasutades alati sel puhul Olaplexi) ja kui klient soovib veel heledamaid juukseid, soovitame kodus teha Olaplex koduhooldust ning määrame vastavalt juuste seisukorrale võimaliku uue külastuse aja (see ajavahemik võib olla mõnel juhul nädal, teisel juhul 6 nädalat).

Kuidas blondi tooni hoida?

Oluline on mõista, et blond juus omandab ajaga sooja tooni, selle põhjuseks võib olla nii rauarikas vesi kui ka juukse enda sees olevad naturaalsed pigmendid, mis ajaga lihtsalt välja tulevad, kui toonija on juukselt kulunud. Kollaseks kulumist saab aeglustada, pestes näiteks kord nädalas juukseid hõbeshampooniga ja kasutades hõbemaski. Oluline on hõbe-toodete puhul teada, et need kuivatavad juukseid, seetõttu on oluline kasutada ka niisutavaid maske, näiteks on blondidele väga sobiv Kevin.Murphy HYDRATE-ME.MASQUE.

Blond juus on hapram ning vajab seetõttu Sinu erilist hoolt, seega meie soovitused on siin:

  • Vali blondeerimistöö puhul alati Olaplexiga variant, nii on juuksed suurema töötluse puhul rohkem kaitstud
  • Ravi vähemalt kord kahe nädala tagant juukseid Olaplex koduhooldusega (on oluline teada, et Olaplex ravib juust, kuid ei niisuta seda!)
  • Kasuta umbes kord nädalas hõbeshampooni/ hõbemaski või mõlemat
  • Niisuta vähemalt kord nädalas juukseid niisutava maskiga, näiteks Kevin.Murphy HYDRATE-ME.MASQUE
  • Külasta kord kuus Olaplex salongihoolduseks ja toonimiseks juuksurit, et blond juus oleks püsivalt kena väljanägemisega. Esimestel kordadel kulub toonija tõenäoliselt maha kiiremini (umbes 3 nädalaga), edaspidi aeglasemalt (umbes 6 nädalaga)
  • Kasuta kuumtöötlusel ALATI kuumakaitset!

Juuksur on abiks juuksehooldusrutiini planeerimisel ning oskab soovitada, millist hooldust Sinu juuksed kõige enam vajaks!

Broneeri aeg läbi online-süsteemi või võta konsultatsiooniks meiega ühendust! (e-mail: info@beautiq.ee, tel.nr:  +372 591 99 309)

Pakkumine e-poes

Tellides rohkem, kui 35€ eest postikulu TASUTA!

Tellides rohkem, kui 3 toodet, soodustus -10%!