REPECHAGE näohooldus

Mis on Repêchage?

Repechage on välja töötanud üle 20 merevetikal põhineva nahahooldussarja igale nahatüübile ning üle 100 toote nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks.

Vajalikke merevetikaid korjatakse  Prantsusmaal Brittany rannikul ja USA-s Maine rannikul. Rakendades spetsiaalset merevetika filtreerimise tehnikat, jätkab Repechage toodete arendamist 50,000 ruutmeetrises ISO 9001 sertifikaadile vastavas tootmiskeskuses Secaucuses, New Jersey’s.

Repechage on saadaval ainult parimates spades ja salongides ning professionaalsetes nahahoolduse kliinikutes. Tõotame pakkuda parimat näohoolduse kogemust ja lubame Sulle teist võimalust kauni naha saavutamiseks! Repechage tuleb prantsuse keelest ning tähendab teist võimalust!

Tule naudi ilu läbi mere koos Repechage toodetega!

Kuues näohooldus -25%!

Näohooldused toimivad kõige paremini kuurina ning kasutades koduhooldustoodetena seda, mida kosmeetik soovitab. Koostöös kosmeetikuga on tulemused kiired tulema!

Jagame uue brändi tutvustamiseks välja 100 näohoolduse templikaarti! Kogudes 6 kuu jooksul 5 näohooldust, on kuues hooldus -25%!

Milliseid näohoolduseid meie pakume?

The Repechage® Clinical Facial

Klassikaline näohooldus kõikidele nahatüüpidele

See näohooldus on täiuslik lahendus kombineeritud nahale. Põhjalik sügavpuhastus aitab niisutada ja puhastada kombineeritud nahka; samal ajal naistepuna, rohelised ja valged teed rahustavad. Pärast hooldust tundub nahk puhas, toniseeritud ja niisutatud.

Klassikalist näohooldust on soovitatav kombineerida kuurina mõne allpool kirjeldatud näohooldusega.

Hind 35€

Repechage ® Vita Cura® 5 Phase Firming Facial

Vita Cura viieosaline pinguldav näohooldus.

Kuivale ja küpsemale näonahale

Vita Cura® viieosaline pinguldav näohooldus on loodud spetsiaalselt küpse naha toitmiseks ja toniseerimiseks. Ensümaatiline mikrolihvimine aitab esile tuua ühtlasema tooniga jume.

Kaks massaaži ja jahutav pentapeptiididega Spirulina merevetikamask aitavad pinguldada ja silendada nahka. Seejärel kantakse nahale Vita Cura® Opti Lift ® seerum.

* Alati kasuta päikesekaitsevahendit ja väldi päikese käes viibimist 1 nädala jooksul peale hooldust.

Hind 75€

Repechage® Seaweed Treatment Mask®

Merevetika mask ekspress hoolduseks

Merevetika mask on aega säästev kiirtee puhta ja särava jumeni. Rahustavale massaažile meie vitamiinirikka C-Serum®’iga järgneb värskelt valmistatud mereveti ka mask. See jahutav ja rahustav hooldus aitab niisutada ning samaaegselt parandada naha tooni ja jumet. Ideaalne iseseisvaks hoolduseks või koos koorivate hooldustega. Soovitatav kasutada kõikide nahatüüpide niisutamiseks.

Hind 60€

The Repechage Red-Out® Facial*

Hydra 4® Red-Out® näohooldus tundlikule nahale

Repêchage ® Hydra 4® Red-Out® näohooldus anti oksüdantidega kasutab uusimate uuringute tulemusi tundliku naha hoolduses. Sisaldades merevetikas leiduvate vitamiinide, mineraalide, mikroelementide, aminohapete ja antioksüdantide segu, loob see hooldus ideaalse keskkonna tundlikule nahale.

*Hydra 4® ja Hydra 4® Red-Out® tooted ei ole mõeldud haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ega raviks.

Hind 60€

The Repechage ® Hydra Medic® Facial*

Hydra Medic® näohooldus rasusele ja probleemsele-aknelisele nahale

Hydra Medic® näohooldus sügav puhastab ja aitab kontrollida rasueritust, võimaldades samaaegselt säilitada niiskust. See sügavpuhastav hooldus on rahustav ja annab nahale uue värskuse. Kindel tulemus! Heaks kiidetud naha ekspertide ning professionaalsete litsentseeritud kosmeetikute poolt.

* Hydra Medic ® tooted ja hooldused ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

Hind 59€

Hydra Dew Express Lift Treatment

Hydra Dew® pinguldav ja niisutav mask normaalsele ja kuivale nahale

Repêchage® Hydra Dew® pinguldav ja niisutav mask Argireline® heksapeptiidiga aitab muuta naha luminoorsemaks ning Codium Fragile merevetikas anda vajaliku niisutuse. Vesiroosi, proliini aminohapped ning pajulille ekstrakti d aitavad nahka silendada ja rahustada. Päevalillest, seesamist ja mandlist pärinevad rasvhapped toimivad nahka niisutavalt, samas kui leesikas vähendab ebaühtlast nahatooni, saavutamaks säravam jume.

*Argireline on acetyl hexapepti de-3 kaubamärk, mis kuulub Lipotec S.A.-le.

Hind 60€

The Repêchage® Biolight™ Miracle Facial

Biolight™ näohooldus – enam kui särav jume.

Repêchage® Biolight™ näohooldus Glyco-Sea™ glükoolhappe kooriva efektiga põhineb mitmetoimelisel lähenemisel nahatooni ühtlustamiseks ja heledamaks muutmiseks. Kasutades uusimaid koostisaineid naha helendamises ja uuenduslikku mere biotehnoloogiat, aitab Repêchage® Biolight™ Miracle Facial® vähendada tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni. See hooldus on Sinu käsutuses olev tõhus meetod saavutamaks silmapaistvaid tulemusi, rikkumata seejuures naha õrna tasakaalu.

* Alati kasuta päikesekaitsevahendit ja väldi päikese käes viibimist 1 nädala jooksul peale hooldust.

Hind 65€

Hooldustele on võimalik soetada ka kinkekaart!