REPECHAGE näohooldus

Esmalt leia endale näohooldus ning seejärel broneeri sobiv aeg läbi online-süsteemi!

Kui sobivaimat näohooldust on endale raske määrata, siis ära muretse! Broneeri lihtsalt aeg ning kosmeetik valib konsultatsiooni käigus kõige sobivaima hoolduse just Sinu jaoks!

Pea meeles, et hooldused toimivad kõige paremini, kui neid teha kuurina ning kasutada koduhooldustoodetena seda, mida kosmeetik soovitab. Koostöös kosmeetikuga on tulemused kiired tulema!

Kampaania! Oktoobris jagame uue brändi tutvustamiseks välja 100 näohoolduse templikaarti! Kogudes 6 kuu jooksul 5 näohooldust, on kuues hooldus -25%!

Repechage ® Vita Cura® 5 Phase Firming Facial

Vita Cura viieosaline pinguldav näohooldus.

Kuivale ja küpsemale näonahale

Vita Cura® viieosaline pinguldav näohooldus on loodud spetsiaalselt küpse naha toitmiseks ja toniseerimiseks. Ensümaatiline mikrolihvimine aitab esile tuua ühtlasema tooniga jume.

Kaks massaaži ja jahutav pentapeptiididega Spirulina merevetikamask aitavad pinguldada ja silendada nahka. Seejärel kantakse nahale Vita Cura® Opti Lift ® seerum.

* Alati kasuta päikesekaitsevahendit ja väldi päikese käes viibimist 1 nädala jooksul peale hooldust.

Hind 75€

Repechage® Seaweed Treatment Mask®

Merevetika mask ekspress hoolduseks

Merevetika mask on aega säästev kiirtee puhta ja särava jumeni. Rahustavale massaažile meie vitamiinirikka C-Serum®’iga järgneb värskelt valmistatud mereveti ka mask. See jahutav ja rahustav hooldus aitab niisutada ning samaaegselt parandada naha tooni ja jumet. Ideaalne iseseisvaks hoolduseks või koos koorivate hooldustega. Soovitatav kasutada kõikide nahatüüpide niisutamiseks.

Hind 60€

The Repechage Red-Out® Facial*

Hydra 4® Red-Out® näohooldus tundlikule nahale

Repêchage ® Hydra 4® Red-Out® näohooldus anti oksüdantidega kasutab uusimate uuringute tulemusi tundliku naha hoolduses. Sisaldades merevetikas leiduvate vitamiinide, mineraalide, mikroelementide, aminohapete ja antioksüdantide segu, loob see hooldus ideaalse keskkonna tundlikule nahale.

*Hydra 4® ja Hydra 4® Red-Out® tooted ei ole mõeldud haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ega raviks.

Hind 60€

The Repechage ® Hydra Medic® Facial*

Hydra Medic® näohooldus rasusele ja probleemsele-aknelisele nahale

Hydra Medic® näohooldus sügav puhastab ja aitab kontrollida rasueritust, võimaldades samaaegselt säilitada niiskust. See sügavpuhastav hooldus on rahustav ja annab nahale uue värskuse. Kindel tulemus! Heaks kiidetud naha ekspertide ning professionaalsete litsentseeritud kosmeetikute poolt.

* Hydra Medic ® tooted ja hooldused ei ole mõeldud ühegi haiguse diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

Hind 59€

Hooldustele on võimalik soetada ka kinkekaart!

Koduseks näohoolduseks mõeldud tooteid saab tellida SIIT!