OLAPLEX

Olaplex

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab see taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

Olaplexiga värvimiseks broneeri aeg online!

Koduhooldused:

NO3 Hair Perfector

On kodus kasutamiseks mõeldud osa Olaplex’i hooldusest. Ta sisaldab samu toimeaineid, mida No1 ja No2, tänu millele saab klient jätkata kodus juuste tervendamist ja hooldust.

Kasutamine: Kanna väike kogus No3 rätikukuivadesse juustesse. Kammi läbi ja hoia juustes vähemalt 10 minutit (soovitatavalt kauem, toode toimib nii kaua, kuni juus on niiske). Seejärel loputa ja hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti kahjustatud juuste puhul võib No3 kasutada rohkem kui 1 kord nädalas. (hind 32€)

NO4 Bond maintenance šampoon

Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kôikidele juuksetüüpidele. (hind 28€)

NO5 Bond maintenance palsam

Juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kôrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüùpidele. Sulfaadivaba, parabeenivaba, gluteenivaba, vegan, ei sisalda pähkli allergeene ja on juuksevärvi kaitsva toimega. (hind 28€)

NB! Tellides/ostes kohapealt kogu komplekt (NO3, NO4, NO5), tuleb hinnaks 75€! (tavahind 88€)

Postiga tellimiseks kirjuta meile info@beautiq.ee