OLAPLEX

olaplexMis on Olaplex?

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab see taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

Olaplexiga värvimiseks /hoolduseks broneeri aeg online!

Koduhooldused:

NO3 Hair Perfector

On kodus kasutamiseks mõeldud osa Olaplex’i hooldusest. Sisaldab samu toimeaineid, mida NO1 ja NO2, tänu millele saab klient jätkata kodus juuste tervendamist ja hooldust.

Kasutamine: Kanna väike kogus NO3 rätikukuivadesse juustesse. Kammi läbi ja hoia juustes vähemalt 10 minutit (soovitatavalt kauem, toode toimib nii kaua, kuni juus on niiske). Seejärel loputa ja hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti kahjustatud juuste puhul võib NO3 kasutada rohkem kui 1 kord nädalas. (hind 32€)

NO4 Bond maintenance šampoon

Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kôikidele juuksetüüpidele. (hind 30€)

NO5 Bond maintenance palsam

Juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kôrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüùpidele. Sulfaadivaba, parabeenivaba, gluteenivaba, vegan, ei sisalda pähkli allergeene ja on juuksevärvi kaitsva toimega.

Väga toitev, sobib kasutamiseks NO3 hoolduse osana 1 kord nädalas. (hind 30€)

NO6 Bond Smoother

Juukseid taastava Olaplexi molekuliga rikastatud siluv juuksekreem, mis pehmendab, niisutab ja tugevdab juukseid ning kiirendab juuste kuivamise aega. Annab juustele õrna hoiaku, kuid ei muuda juukseid raskeks. (hind 32€)

NO7 Bonding Oil

Kõrgelt kontsentreeritud imekerge taastav viimistlusõli. Suurendab oluliselt sära, pehmust ja värvi erksust. Vähendab juuste lendlevust ja kahu. Kaitseb kuni 230° kuumuse eest. (hind 32€)

Müügil ka kinkekomplektid!

Olaplex Bestseller Kit 2019 sisaldab NO4, NO5, NO6 + must pusahari + kosmeetikakott – 85€ (tavahind 95€)

Olaplex kogu komplekt sisaldab NO3, NO4, NO5, NO6, NO7 + must pusahari + kosmeetikakott – hind 140€ (tavahind 157€)

Postiga tellimiseks kirjuta meile info@beautiq.ee või külasta meie E-POODI.