NIMUE näohooldustoodetest lähemalt

NIMUE unikaalne filosoofia tugineb neljale hoolduse põhieesmärgile: noorendamine, taastamine, antioksüdeerimine, päikesekaitse. Loe toodetest lähemalt..

Cleansing Gel –  Puhastusgeel

Kasutada hommikuti ja õhtuti. Kanda väike kogus nahale ja masseerida niiskete näpuotstega ühe minuti jooksul. Loputada põhjalikult sooja veega. Sobib ka kergema meigi eemaldamiseks. Ei tee silmadele haiget.

Conditioner /Conditioner Lite – Puhastusvesi

Kasutada hommikuti ja õhtuti või nii nagu kosmeetiku poolt määratud. Kasutada peale Nimue puhastusgeeliga puhastamist. Pihustada vatipadjakesele ja kanda näole. Väldi kokkupuudet silmadega.

Exfoliating enzyme – Ensüümkoorija

Kasutada 2-3 korda nädalas vastavalt kosmeetiku soovitusele. Kasutada peale puhastusgeeli/ puhastusvett. Kanda väike kogus puhtale ja kuivale nahale ning jätta peale paariks minutiks. Aktiveerida toodet masseerides nahka märgade sõrmeotstega vähemalt 3-5 minutit, jätta nahale veel paariks minutiks ja loputada põhjalikult.

          

Nimue day – Päevakreem

Kasutada ainult hommikuti. Kanda puhtale ja kuivale nahale peale Nimue puhastusvee kasutamist. Masseerida naha sisse. Võib kasutada ka kaelal.

                        

Moisturiser Plus – Niisutav öökreem

Kasutada ainult õhtuti. Kanda kuivale ja puhtale nahale peale Nimue puhastusgeeli/puhastusvee kasutamist. Masseerida naha sisse. Samuti võib kasutada kaelapiirkonna niisutamiseks.

                      
 

Moisturiser Lite – Kerge niisutav kreem tundlikule nahale

Kasutada hommikuti, vajadusel ka õhtuti. Kanda kuivale ja puhtale nahale peale Nimue puhastusgeeli/puhastusvee kasutamist. Masseerida naha sisse. Samuti võib kasutada kaelapiirkonna niisutamiseks.

                       

Purifyer – Probleemse naha kreem

Kasutada hommikuti ja/või õhtuti või ettekirjutuse järgi. Kasutada peale Nimue puhastusvee kasutamist puhtale ja kuivale nahale. Masseerida naha sisse.

SPF40 – Päikesekaitsekreem

Kanda iga päev ühtlase kihina näole ja kaelale. Kanda näole peale kreemide kasutamist täiendavaks kaitseks.

Eye treatment –  Silmaümbruse kreem

Kasutada hommikuti ja õhtuti. Kanda väike kogus silmade ümbritsevale piirkonnale peale Nimue puhastusgeeli/puhastusvee kasutamist.

Toodete testimiseks küsi oma kosmeetikult testerit!

Näohoolduse juurde kuulub tasuta konsultatsioon, broneeri aeg näohooldusesse, et saada soovitusi koduste hooldustoodete kohta!