KEVIN.MURPHY

KEVIN.MURPHY on Austraaliast pärit juuksehooldus- ning viimistlusvahendite bränd.

KEVIN.MURPHY tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja annavad kaalutu, tugeva ning kestva hoidvuse.

Vitamiinid ja aminohapped parandavad juukse pealispinda, tihendavad juukseid ja vähendavad juukseotste hargnemist. Mango ja murumuru võist saadavad niisutavad hooldusvahendid siluvad ja pehmendavad juuksekarva. Ahvileivapuust, bambusest ja apelsinipuu õitest saadavad ekstraktid lisavad juustesse kaalutut niisutust. Kakaduu ploomist, orhideest ja lootoslillest saadavad antioksüdandid vähendavad juuste katkemist ja parandavad keemiliselt kahjustatud juukseid looduslikul viisil.

KEVIN.MURPHY sarja toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid. KEVIN.MURPHY sari hoolib keskkonnast ja teadvustab ohtlikke kliimamuutuste tõsidust. Me panustame sellesse taaskasutatava ja biolaguneva pakendi kasutamisega. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest.

Kevin Murphy tooted on:

  • Parabeenivabad
  • Cruelty Free-d
  • Pakendid on toodetud ookeaniplastikust

Kõik KEVIN.MURPHY juuksehooldustooted on sulfaadi- ja parabeenivabad. KEVIN.MURPHY ei kahjusta loomi ega testi nende peal ning kuulub maailma suurimasse loomakaitse organisatsiooni “PETA”.

O.W.P – OCEAN WASTE PLASTIC

KEVIN.MURPHY on pühendunud plastikjäätmete vähendamisele parimal viisil nagu teame ja oskame – puhastades ookeanid ja taaskasutades seda plastikut oma võrratute toodete pakendamiseks. Aastas eemaldame ookeanidest 360 tonni plastikjäätmeid, mis on võrdne 14,6 miljoni plastikpudeliga!

Oleme esimene ilubränd, kelle pakendid on valminud 100% ookeaniplastikust.

“This change is for the future of our environment and for us to be truly sustainable – to clean up our oceans for the sake of our planet and for future generations.”

„See muudatus on meie keskkonna tuleviku jaoks ja me peame olema tõeliselt jätkusuutlikud – puhastades oma ookeanid meie planeedi ja tulevaste põlvkondade huvides“
Kevin Murphy

Miks see muutus on vajalik?

  • Igal minutil heidetakse ühe prügiauto jagu plastikut ookeani. Nii jõuab ookeanidesse igal aastal 8 miljonit tonni plastikut
  • Hetkel risustab ookeane hirmuäratavad 150 miljonit tonni plastikut
  • Maailmas toodetakse igal aastal rohkem kui 300 miljonit tonni plastikut
  • Rohkem kui 95% kogu plastikust kasutatakse vaid ühe korra
  • Aastaks 2050 arvatakse ookeanis kaalu järgi ujumas rohkem plastikut kui kalu

Soodustused e-poes!

Tellides vähemalt 35€ eest on postikulu TASUTA!

Tellides rohkem, kui 3 toodet rakendub ostukorvile -10%