Kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine on uue põlvkonna luksusklassi teenus. Tänapäeval on piisavalt palju uusi tehnoloogiaid, mis muudavad ripsmed ja kulmud kohevamaks, kuid ainult lamineerimine võimaldab seda teha kunstlikke vahendeid kasutamata. Protseduuri soovitatakse nii nõrkadele ja kahjustatud ripsmetele ja kulmudele kui ka õhukeste ja habraste karvade puhul. Ühe protseduuri jooksul täidetakse ripsmekarv segudega, mis muudavad selle loomulikust kulmude ja ripsmete karvast 30-40% võrra kohevamaks ning terve, läikiv karvapind tagab maksimaalse läike. Kulmude lamineerimise teenusega käib alati koos ka kulmude värvimine ja vajadusel korrigeerimine, seega lahkub klient täiuslike kulmudega.

Kellele sobib?

Kõigile neile, kelle kulmud on: Jonnakad, karvad hoiavad liiga alla, karvad hoiavad liiga üles, karvad on sassis ilmega, karvad ei allu tahtele, kuidas neid ka sättida ei püüaks.

Milline on protseduur?

Kulmude lamineerimine kujutab endast kulmukarvade manipuleerimistehnikat, mis annab võimaluse luua karvadele soovitud suuna, mõjutades sellega kulmu kuju ja mõningal juhul ka visuaalset täidlust (sõltub kulmumaterjalist). Iga karv kaetakse nii väljast kui seest hüdrolüüsitud keratiini, kollageeni, siidi, õlide, vitamiinide ja aminohapete kompleksiga, muutes kulmukarva paksemaks, läikivamaks ja tervemaks.

Kulmude lamineerimine on loomulikumaks alternatiiviks kulmude tätoveerimisele, püsimeigile, microbladingule. Tulemus on täiesti loomulik ja seda ilma igasuguse valuta!

Meie salongis pakub kulmude lamineerimise teenust ripsmetehnik Ketlyn.

Eelised

  • püsiv ja loomulik tulemus, mida ükski teine kulmuhooldus ei suuda pakkuda
  • tulemus säilib ca 2 kuud
  • Märgatavad muutused karvastruktuuris: kulmukarvad muutuvad kuulekamaks, tervemaks, läikivamaks, ei ole enam nii kanged
  • Lamineerimine stimuleerib karvafolliikulit kiirendades kulmukarvade kasvu
  • Võimalik muuta loomulikumaks kehva tulemusega püsimeiki

Puudused:

  • 24h peale protseduuri ei tohi kulme märjaks teha ning tuleks vältida nägu padjas magamist
  • Alati ei saa luua kulmudele uut kuju/ anda juurde täidlust
  • Võib tekitada ärritust ja allergiat

Leia endale sobiv aeg ja tule proovi järele!