K18 juuksehooldus

Milleks ja kellele on mõeldud K18 tooted?

Kahjustatud juustele. Me kõik oleme kogenud juuksekahjustusi, mis on tingitud kas keemilisest töötlusest, mehaanilisest või kuumtöötlusest ja isegi keskkonnamõjudest. Aja jooksul hakkavad need mõjutused meie juukseid lammutama. Selle tagajärjel kaotavad juuksed oma algse sära ja elastsuse, mis oli olemas enne kahjustusi. Uus K18 süsteem annab tagasi enesekindluse nii juuksuritele salongides kui ka kodukasutajatele, võttes kasutusele uue, revolutsioonilise peptiidi.

Juukseid hoiavad koos kolme eri tüüpi sidemed, mis annavad neile struktuuri, tugevuse ja terviklikkuse. Soola ja vesinikusidemed on olulised, aga disulfiidide sidemed annavad juustele alustoe. Kui disulfiidsidemed katkevad tänu eelpool mainitud toimetele, tekib juuste kahjustus. Ja seda kõigis kolmes juuksekihis korraga: kutiikulis, korteksis ja medullas.

Ei oma tähtsust, kas su juuksed on värvimata, peened, lokkis, sirged või keemiliselt töödeldud. Kahjustused tekivad samal moel molekulaarsel tasandil, mis toobki meid K18 juurde. K18 sobib kõigile juustele ja juuksetüüpidele!

Kuidas K18 toimib?

Juukseid on kõige lihtsam ette kujutada paljude erinevate redelitena, mis on omavahel keerdunud ja moodustavad keratiiniahela. Need redelid püsivad koos tänu disulfiidide sidemetele. Need sidemed on nii korteksis, medullas kui ka kutiikulis.

Kui need redelid kahjustada saavad, siis on kahjustatud mitte ainult redelipulgad ja latid, vaid ka ühendused erinevate redelite vahel , mis püsivad koos tänu elektrostaatilisele tõmbele.

Enamus vastavaid tooteid loob ajutise sideme redelipulkade vahele (kuulus disulfiidide ühenduslüli). Selline ühendus katkeb mõne aja pärast tänu leelise nagu vesi ja šampoon toimele, sest pole mehhanismi, mis hoiaks erinevaid redeleid koos. Seejärel muutuvad juuksed uuesti hapraks ja lõdvaks.

Kümneaastase keratiini proteoomi uurimistöö tulemusena, mis kattis 1242 dekapeptiidi (kolm aastat skaneerimist ja kompuutersimulatsioone) patenteerisime K18-s peptiidi, mis on keratiinisildade ühendamisel kõige tõhusam. See tähendab, et K18 on võimeline andma püsiva tulemuse, parandades ja ravides juukse nelja minuti jooksul.

Kuidas teeme K18 hooldust?

  1. Pihustame juuksed märjaks
  2. Pihustame juustesse K18 spreid
  3. Laseme mõjuda 4 minutit
  4. Peseme juuksed (ei kasuta palsamit)
  5. Kanname juustele K18 maski
  6. Laseme mõjuda 4 minutit
  7. Kanname juustesse tavapärase palsami
  8. Loputame, föönitame, viimistleme