DEPILATSIOON

NB! Depileerides on karv eemaldatav, kui see on vähemalt 5mm pikkune. Peale raseerimist võiks vahe olla vähemalt 3-4 nädalat, viimasest depilatsioonist peaks olema möödas 3-6 nädalat (sõltuvalt karva kasvust).

Endale sobivaima depilatsiooni tegija valimiseks saa nendega tuttavaks!


Kosmeetik Liina alustas kosmeetikuna aastal 2008, lõpetades siis Iluravi Rahvusvahelise Erakooli. Sellest ajast alates on ta ennast pidevalt täiendanud ja kogunud kogemust mitmetes kõrgelt hinnatud ilusalongides. Aastatel 2016-2018 töötas ta Tradehouse OÜ-s depilatsiooni koolitajana. Liina pakub lisaks depilatsioonile ka näohooldusi, pediküüri, Lash Lifti, geellakkimist ja kulmuhooldusi. Loe ka Liina artiklit näonaha hooldamisest.

Kosmeetik Liisa lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetikakooli aastal 2014. Kohe peale kooli alustas ta tööd ilusalongis Beautiq. Liisa kogus kiirelt klientide heakskiidu oma sooja ja sõbraliku olekuga. Lisaks depilatsioonile saab Liisa juures ka näohooldusi, pediküüri, Lash Botoxit ja kulmuhooldusi.

Ripsmetehnik/kosmeetik Merili lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetikakooli aastal 2017. Pärast mõnes ilusalongis proovimist liitus ilusalongiga Beautiq. Kosmeetik Merili pakub ka näohooldusi, pediküüri, Lash Lifti, kulmuhooldusi, geellakkimist ja ripsmepikenduste hooldust.

HINNAKIRI

 

Säärte depilatsioon

30 min

€12

Reite depilatsioon

30 min

€12

Jalad täispikkuses

45 min

€22

Terved käed

30 min

€12

Käed küünarnukini

20 min

€7

Bikiini depilatsioon 

15 min

€13

„Brasiilia“ depilatsioon (korduv/esmane)

45 min

€28/30

Kaenlaalused

10 min

€6

Ülahuul

5 min

€5

Lõug

5 min

€5

Kulmude korrigeerimine vahaga

15 min

€10