GEELKÜÜNED

 
 

Valimaks endale sobivaim küünetehnik, saa nendega tuttavaks!

Noorem-küüntehnik Birgit läbis geelküünte baaskoolituse 2016 aastal ning tegi hobi korras geelküüsi sõbrannadele. Detsembris 2016 läbis Birgit Deivia Viira juures Nail Art täiendkoolituse. Juulis 2020 soovis ta oskusi põhjalikumalt lihvima hakata, arendada kiirust ja muuta hobi täiskohaga tööks. Septembris 2020 alustas ta ka küünetehniku eriala omandamist koolis. NB! Septembris on Birgiti juures geelküünte paigaldus 30€, hooldus 20€, kõik muud kätehooldused -20%! (pildid tehtud tööde ja info läbitud koolituste kohta leiab SIIT)


Küünetehnik Kristina
huvi sai alguse 8-aastaselt, kui ta esimest korda nägi kunstküünte tegemist. Juba siis teadis ta, et soovib sama ameti kunagi omandada. Kristina tugevuseks on kindlasti kiirus ja hoolsus oma töös (koolitused ja tehtud tööd leiab SIIT)

Küünetehnik Hanna avastas endas huvi geelküünte vastu juba põhikoolis, kui õppis ära geellakkimise ning hakkas sõbrannadele hobi korras maniküüri pakkuma. Augustis, 2015 läbis ta baaskoolituse ning juba 27.08.2015 alustas ilusalongis Beautiq nooremtehnikuna. Hanna hindab oma tugevuseks kliendile vastutulelikkust ja huvi pidevalt areneda (info koolituste kohta ja rohkem pilte leiab SIIT).

NB! Kui geelküüned on väga halvas seisus (murdunud 3 või enam küünt/ geel on lahti), võib tehnik kohapeal hinnates võtta kuni paigalduse hinna.

Soovitame enne geelküünte hooldusesse/ paigaldusse/ geellakkimisse tulekut eemaldada küünelakk!

Ülipikkade küünte või keerulise disaini puhul võib lisanduda +5€

Geellaki hooldusel küüne parandamine geeliga 1 küüs 2€

Geelküünte hinnakiri
Geelküünte paigaldus disainiga
35
Kestvus: 2,5h
Geelküünte hooldus disainiga/ ilma disainita
25
Kestvus: 2h
Geellakkimine disainiga/ ilma disainita
20
Kestvus: 1h 15min
Ühe küüne hoolduse väline parandamine
5
Kestvus: 15min
Geelküünte eemaldamine kerge maniküüriga
16
Kestvus: 45min
50 kristalli
3
100 kristalli
6