GEELKÜÜNED

Geelküünte hinnakiri
Geelküünte paigaldus disainiga
45
Kestvus: 2h 15min
Geelküünte hooldus disainiga
33
Kestvus: 2h 15min
Geelküünte hooldus disainita
30
Kestvus: 2h
Geellakkimine disainiga
30
Kestvus: 1h 15min
Geellakkimine disainita
30
Kestvus: 1h
Ühe küüne hoolduse väline parandamine
5
Kestvus: 15min
Geelküünte eemaldamine kerge maniküüriga
16
Kestvus: 45min
50 kristalli
3
100 kristalli
6

NB! Kui geelküüned on väga halvas seisus (murdunud 3 või enam küünt/ geel on lahti), võib tehnik kohapeal hinnates võtta kuni paigalduse hinna.

Soovitame enne geelküünte hooldusesse/ paigaldusse/ geellakkimisse tulekut eemaldada küünelakk!

Ülipikkade küünte või keerulise disaini puhul võib lisanduda +5€

Geellaki hooldusel küüne parandamine geeliga 1 küüs 2€

Valimaks endale sobivaim küünetehnik, saa nendega tuttavaks!

Vanem-küünetehnik Kristina huvi sai alguse 8-aastaselt, kui ta esimest korda nägi kunstküünte tegemist. Juba siis teadis ta, et soovib sama ameti kunagi omandada. Kristina tugevuseks on kindlasti kiirus ja hoolsus oma töös (koolitused ja tehtud tööd leiab SIIT)

Vanem-küünetehnik Hanna avastas endas huvi geelküünte vastu juba põhikoolis, kui õppis ära geellakkimise ning hakkas sõbrannadele hobi korras maniküüri pakkuma. Augustis, 2015 läbis ta baaskoolituse ning juba 27.08.2015 alustas ilusalongis Beautiq nooremtehnikuna. Hanna hindab oma tugevuseks kliendile vastutulelikkust ja huvi pidevalt areneda (info koolituste kohta ja rohkem pilte leiab SIIT).

Küüntehnik Birgit läbis geelküünte baaskoolituse 2016 aastal ning tegi hobi korras geelküüsi sõbrannadele. Detsembris 2016 läbis Birgit Deivia Viira juures Nail Art täiendkoolituse. Juulis 2020 soovis ta oskusi põhjalikumalt lihvima hakata, arendada kiirust ja muuta hobi täiskohaga tööks. Septembris 2020 alustas ta ka küünetehniku eriala omandamist koolis. NB! Hetkel on Birgiti juures geelküünte paigaldus 45€, hooldus 30€, geellakkimine 25€! (pildid tehtud tööde ja info läbitud koolituste kohta leiab SIIT)

Nooremtehnik Jaana alustas meie juures septembris 2021 osalise koormusega puhkuste asendajana. Oma mitmekülgsuse ja suure huviga ilumaailma vastu sobitub ta meie tiimi nagu valatud. Jaana huvi ilumaailma vastu sai alguse 2008 aastal, kui ta endale esimesed geelküüned paigaldada lasi. Sealt edasi jätkus koduste katsetuste teekond. 2014 aastal läbis ta esimese iluvaldkonna koolituse. Alates aastast 2015 alustas praktiseerimist ja esimeste klientide teenindamist koduses salongis ning jätkas klientuuri kasvades ilusalongis Viilik. NB! Hetkel on Jaana juures geelküünte paigaldus 38€, hooldus 26€, geellakkimine 25€! (pildid tehtud tööde ja läbitud koolituste kohta leiab SIIT)