JUUKSUR

Tööd teeme kvaliteetse, Austraaliast pärit KEVIN.MURPHY brändiga, mis on kahjutu keskkonnale ja Sinu juustele! Lisaks kasutame töödes Olaplexi, et juukseid ka suuremate tööde puhul maksimaalselt säästa.

Esmalt vali endale meelepäraseim juuksur tutvudes juuksurite tehtud tööde ja läbitud koolitustega!

Juuksur Raili alustas meie juures 06.2020. Märtsis 2019 lõpetas Raili Eesti Iluteeninduse Erakoolis juuksuri eriala. Meeldib teha erinevaid punutisi ja värvitöid. On osav meestejuuksur.  Tutvu juuksur Raili tööde ja koolitustega siin!

Juuksur Ulla lõpetas Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksuri eriala 2017 aastal. 2 aastat veetis Ulla Austraalias. Tagasi tulles soovis ta jätkata juuksuritööga ja augustis 2020 alustaski tööd ilusalongis Beautiq. Ulla tugevuseks on kindlasti meestelõikused ja föönisoengud ning värvitööd.  Tutvu juuksur Ulla töödega siin!

Juuksuri praktikant Anu on 4 aastat töötanud aktiivselt laste- ja meestejuuksurina. Juukselõikuste tegemist naudib Anu siiamaani, kuid otsustas siiski 2020 juulis, et sooviks areneda ka värvitöödes. Augustis alustaski ta meie juures töötamist praktikandina, et omandada töös kiirus ja värskendada enda teadmisi värvi-, juuksehooldus- ja soengutehnikates. Oktoobris on Anu juures kõik värvitööd -25% soodsama hinnaga. Tutvu juuksur Anu tööde ja koolitustega siin!

Juuksur Käti alustas meie juures 09.2019 praktikandina. Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksuri eriala lõpetas 02.2019. Ta on väga kiire õppija ning ilumaailm ei ole tema jaoks uus. Juba 2017 aastast on Käti tegelenud jumestuse ja lihtsamate soengutega. Tutvu juuksur Käti tööde ja koolitustega siin!

  • all

Juuksuriteenuste hinnakiri
Värvimise hind sõltub juuste pikkusest. Hinnad on toodud välja lühikesest juuksest kuni ülipika juukseni. Täpse hinna leiab online-süsteemis aega broneerides.
Komplektteenus
70-85
värvimine + lõikus + föönisoeng
Blondeerimine + toonimine
90-120
Põhja triibutamine
55-65
Elumeniga värvimine
95-110
neoonvärvid
Triibutamine kogupikkuses
65-95
Värvimine kogupikkuses
60-75
Põhja värvimine
50-55
Põhja triibutamine/ blondeerimine
55-65
Soovitame lisada teenusele toonimise
Toonimine
25
(lisa värvile)
Balayage
140-180
Hind sisaldab Olaplexi


 

OLAPLEXIGA VÄRVIMISEL LISANDUB HINNALE 15-20€

Tiheda salgutamise või väga paksude juuste puhul võib juuksur lisada hinnale 10€!

NB! Mustast heledaks, halliks/punaseks/valgeks värvimised ning Elumen (neoonvärvid) on eritööd. Palume broneerimiseks meiega kontakteeruda FB või e-maili teel, et selgitada välja ajakulu ja töö maksumus!

Balayage/Ombre/AirTouch hind jääb üldiselt vahemikku 140-180€. Ajaliselt tuleks arvestada vähemalt 4h.

Täpsema hinna saamiseks saatke meile oma juustest ja soovitud tulemusest pilt info@beautiq.ee või meie FB-lehe postkasti!

Kõigile meie salongis tehtud töödele kehtib garantii! Kui te ei ole tehtud tööga rahul, siis tuleb sellest meile teada anda hiljemalt 7 päeva jooksul pärast külastust.