JUUKSUR

Sul on soov leida juuksur, kes pakuks kvaliteetset teenust ja teenindust?

  • Meie salongis töötab 5 andekat juuksurit, kes täiendavad ennast pidevalt koolitustel
  • Oleme Teeninduse Teemant auhinna saajad 2017/2018 ja 2020/2021
  • Teostame keerulisemaid värvitehnikaid (Airtouch, Balayage, Ombre, mustast valgeks), juukseid sirgendavat Cocochoco keratiinhooldust, keratiipikenduste hooldust/paigaldust
  • Töös kasutame kvaliteetseid KEVIN.MURPHY juuksevärve ning Olaplexi ja K18
  • Teostame ka meeste- ja lastelõikusi

Meie peamine eesmärk on, et klient lahkuks meie juurest ilusa ja õnnelikuna!

Juuksuriteenuste hinnakiri
Värvimise hind sõltub juuste pikkusest. Hinnad on toodud välja lühikesest juuksest kuni ülipika juukseni.
Juuste värvimine
75-95
Väljakasvu värvimine
55-65
Lõikus lisaks värvimisele
20
Olaplex/ K18/ Kevin.Murphy maskihooldus lisaks värvimisele
20

OLAPLEXIGA VÄRVIMISEL LISANDUB HINNALE 15-20€

Tiheda salgutamise või väga paksude juuste puhul võib juuksur lisada hinnale 10€!

NB! Mustast heledaks, halliks/punaseks/valgeks värvimised ning Elumen (neoonvärvid) on eritööd. Palume broneerimiseks meiega kontakteeruda FB või e-maili teel, et selgitada välja ajakulu ja töö maksumus!

Balayage/Ombre/AirTouch hind jääb üldiselt vahemikku 140-180€. Ajaliselt tuleks arvestada vähemalt 4h.

Täpsema hinna saamiseks saatke meile oma juustest ja soovitud tulemusest pilt info@beautiq.ee või meie FB-lehe postkasti!

Kõigile meie salongis tehtud töödele kehtib garantii! Kui te ei ole tehtud tööga rahul, siis tuleb sellest meile teada anda hiljemalt 7 päeva jooksul pärast külastust.

Juuksur Anni lõpetas juuksuri eriala Eesti Iluteeninduse erakoolis märtsis 2012. Peale seda töötas ta Sinises ilusalongis. Nüüd on Anni lapsehoolduspuhkusel olnud ja alustab meiega töötamist augustis 2021. Tutvu juuksur Anni tööde ja läbitud koolitustega siin!

Juuksur Raili alustas meie juures 06.2020. Märtsis 2019 lõpetas Raili Eesti Iluteeninduse Erakoolis juuksuri eriala. Meeldib teha erinevaid punutisi ja värvitöid. On osav meestejuuksur.  Tutvu juuksur Raili töödega siin!

Juuksur Ulla lõpetas Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksuri eriala 2017 aastal. 2 aastat veetis Ulla Austraalias. Tagasi tulles soovis ta jätkata juuksuritööga ja augustis 2020 alustaski tööd ilusalongis Beautiq. Ulla tugevuseks on kindlasti meestelõikused ja föönisoengud ning värvitööd.  Tutvu juuksur Ulla töödega siin!

Juuksur Anu on 4 aastat töötanud aktiivselt laste- ja meestejuuksurina. Juukselõikuste tegemist naudib Anu siiamaani, kuid otsustas siiski 2020 juulis, et sooviks areneda ka värvitöödes. Praegu on Anu juures eritööd ja triibutamine -10% soodsama hinnaga. Tutvu juuksur Anu tööde ja koolitustega siin!

Noorjuuksur Stina-Eliza alustas meie juures praktikandina oktoobris 2022. Septembris 2022 lõpetas ta Eesti Iluteeninduse Erakooli. Juuksuritöö osutus  valituks, sest see pakub võimalust ennast loominguliselt väljendada ja seeläbi klientidele rõõmu valmistada. Praegu kõik teenused -10%! (rohkem informatsiooni)