SCALP.SPA juuksehooldus KEVIN.MURPHY

SCALP.SPA juuksehooldus on üks meie salongis pakutavatest väga tõhusatest juuksehooldustest.

Miks peanaha eest hoolt kanda?

Peanaha koorimine on eriti efektiivne nende jaoks, kellel on probleeme kõõma, liigselt rasuse peanaha ja juuste või kuiva peanahaga. Küll aga on peanaha koorimisel plusse ka nende jaoks, kes soovivad lihtsalt tervet ja toimivat peanahka ning juukseid. Regulaarne peanaha koorimine on oluline tervemate ning säravamate juuste jaoks juurtest otsteni.

Aitab eemaldada kõõma

Peanaha regulaarne koorimine aitab eemaldada liigset kõõma. Lisaks sellele aitab näiteks mehaaniline koorija leevendada kõõmaga sageli kaasnevat sügelust. 

Aitab hoida rasu kontrolli all

Kui Sinu peanahk toodab rohkem rasu, siis koorimine aitab selle kogunemist peanahale vältida. Peanahale kogunenud rasu ummistab juuksepoore ning muudab juuste välimuse kiiresti rasuseks. Kui peanahk on korralikult puhas, peaks see ajapikku taas loomulikul teel rasu tootmist reguleerima hakkama.

 

Ennetab kosmeetikatoodete kogunemist

Üks suurimaid eeliseid peanaha koorimise juures on see, kui efektiivselt eemaldab see tegevus nahale kogunenud kosmeetikatoodete jäägid. Need jäägid omakorda ummistavad peanaha poore ning takistavad nahal korralikult hingamast.

Aitab muuta juuksed säravamaks

Erinevad juuksehooldustooted nagu juukselakk, kuivshampoon jms võivad jätta juustele jäägid. Need omakorda muudavad juuksed tuhmiks ja elujõutuks ning lisavad juustele liigset raskust. Siinkohal tuleb appi sügavpuhastav šampoon, mis eemaldab efektiivselt toodete jäägid nii peanahalt kui ka juustelt endalt.

Soodustab juuste kasvu!

Peanaha koorimine soodustab juuste kasvu, sest juuste tervis algab peanahast!

 

SCALP.SPA juuksehoolduse sammud

SCALP.SPA teenus koorib õrnalt ebapuhtused ja puhastab tundliku peanaha selle rahustamiseks ja taastamiseks, luues seeläbi kohese rahustava ja tasakaalustava tulemuse.

SAMM 1

Kanna SCALP.SPA SCRUB niisketele juustele ja masseeri sõrmeotste (või SCALP.SPA BRUSHi) abil peananka ning juuksejuuri. Loputa välja.

SAMM 2

Kanna rikkalik kogus SCALP.SPA WASH märgadesse juustesse, pärast SCALP.SPA SCRUB kasutamist. Aja vahutama ja masseeri õrnalt juurtest otsteni, kasutades SCALP.SPA BRUSHi, tehes ringjaid liigutusi. Loputa välja.

SAMM 3

Leevendamaks tundlikku, kuiva peanahka jaotage kuivad või rätikukuivad juuksed osadeks, ning kanna SCALP.SPA TREATMENT jaotuste kaupa ühtlaselt triipudena peanahale. Masseeri ja loputa 20 minuti pärast. Juuste niisutamiseks SCALP.SPA SCRUB või SCALP.SPA TREATMENT järel, haara KEVIN.MURPHY RINSE omal vabal valikul. Loputa hoolikalt.

SAMM 4

Kasutades vastavalt vajadusele, jagage juuksed jaotusteks ja kandke SCALP.SPA SERUM peanaha piirkondadele, mis vajavad ravi. Võib kasutada niisketel või kuivadel juustel. Juustesse jäetav, ära loputa.

SCALP.SPA juuksehooldust on võimalik teha nii ilusalongis, kui ka kodus, sest kõik vajalikud tooted on meie e-poes saadaval!

Pakkumised e-poes!

Ostes vähemalt 35€ eest tooteid, postikulu TASUTA!

Ostes vähemalt 3 toodet, soodustus -10%!