Juuksur Anu

Juuksuri praktikant Anu on 4 aastat töötanud aktiivselt laste- ja meestejuuksurina. Juukselõikuste tegemist naudib Anu siiamaani, kuid otsustas siiski 2020 juulis, et sooviks areneda ka värvitöödes. Augustis alustaski ta meie juures töötamist praktikandina, et omandada töös kiirus ja värskendada enda teadmisi värvi-, juuksehooldus- ja soengutehnikates. Septembris on Anu juures kõik juuksuriteenused -25% soodsama hinnaga.

Läbitud koolitused

  • Look&Learn Olaplex koolitus 09.2020
  • Kevin.Murphy COLOR.ME START 09.2020
  • Kevin.Murphy LEARN.ME 09.2020

Töövälisel ajal ma pean väga oluliseks, et saaks võimalikult palju liikuda. Väga mõnus oleks, kui saaks seda teha kusagil looduses ning mõnusa seltskonnaga nii, et kella ei vaata 🙂

Liikuda on ka mõnus trenni tehes ning mina olen selleks viisiks leidnud tantsimise (Tribal fusion tanstustiil).

Lemmik ilutoode. Mulle väga meeldib Hoia näoseerum ning The Bodyshopi aloe näokreem. Lisaks mulle meeldib ilutootena ka väga tavaline kookosõli või rasv, sest seda saab panna igale poole: näkku, juustesse ning toidu sisse.

Lemmik iluprotseduur. Iluprotsetuure ma olen enda elus üsna vähe teinud ning selle pärast on sellele küsimusele natuke keeruline vastata, kuid üht korralikku spaa päeva pean ma ka iluprotsetuuriks, sest see teeb pai nii inimese kehale, kui ka hingele.

Motiveeriv mõttetera. Mulle meeldib lause, et inimese mõtete puhtusest sõltub tema elu kvaliteet, sest mõttel on väga suur jõud.Kui inimene milleski ilusast siiralt unistab, siis see mõte võib liigutada mägesi ning õiged asjad leiavad tema poole tee.

Lemmik raamatut otseselt ei ole, kuid pigem meeldivad sellised raamatud, kus on tükike psühholoogiat, näiteks elulooraamatud ja astroloogia

Juuksur Anu juurde saab aja broneerida läbi broneerimissüsteemi

  • all